Uczestnicy Blizzard WWI nie mogą być pewni beta testów WoWa

World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku. Wielu fanów zrobiłoby dosłownie wszystko aby zostać beta testerem gry. Póki co, nikt nie ma jednak zapewnionego udziału w testach, nawet uczestnicy Blizzard Worldwide Invitational.

Wiadomo było, że uczestnicy tegorocznego Blizzard Worldwide Invitational otrzymali specjalne kody zapewniające zostanie beta testerem Blizzarda. Wielu myślało, że jest to równoznaczne z zaproszeniem na testy Wrath of the Lich King, najnowszego dodatku do World of Warcraft.

Jak podaje serwis N4G.com, kody te zapewniają jedynie, że taka osoba w przyszłości zostanie beta testerem jednego z tytułów Blizzarda. Firma nie gwarantuje jednak, że będzie to Wrath of the Lich King. Osoby ze specjalnymi kodami podlegać będą dokładnie tym samym procedurom co inni chętni gracze.

Jak się jednak okazuje, uczestnicy Blizzard Worldwide Invitational mogą znacznie zwiększyć swoje szanse zapisując się ponownie na oficjalnej stronie Blizzarda. Wszystkim życzymy powodzenia!