Ujawniono zestawy startowe Xbox One w Polsce, ale ceny nadal nie są znane

Microsoft ogłosił oficjalnie jakie gry dostępne będą w zestawach startowych wraz z konsolą Xbox One po wprowadzeniu jej sprzedaży w Polsce i potwierdził wrześniową datę premiery. Niestety, pierwotnie opublikowane ceny zniknęły i nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia, ile polscy gracze będą musieli zapłacić za to urządzenie.

Xbox One debiutował na świecie pod koniec zeszłego roku, ale Microsoft nie zdecydował się wtedy na dystrybucję nowej konsoli w naszym kraju. Polscy gracze będą mogli zamówić urządzenie dopiero piątego września. Data premiery została wczoraj ponownie potwierdzona przez producenta. Ogłosił on też, jakie gry znajdą się w zestawach startowych.

Microsoft będzie oferował konsolę Xbox One w Polsce w dwóch wersjach. W pierwszej z nich zabraknie kontrolera Kinect, a gracze dostaną dostęp do dwóch gier. W pudełku z urządzeniem znajdzie się sportowa FIFA 15 oraz wyścigi Forza Motorsport 5. W drugim wariancie w pudełku znajdzie się Kinect oraz gry FIFA 15 i Dance Central Spotlight. W obu przypadkach gracze mogą też liczyć na kod na 14 dni abonamentu Xbox Live Gold oraz zestaw słuchawkowy.

Ujawniono zestawy startowe Xbox One w Polsce, ale ceny nadal nie są znane

Jeszcze rano na stronie Microsoftu widniały obok dwóch zestawów ceny, które wynosiły 1899 złotych za wersję bez Kinecta oraz 2199 złotych za edycję z kontrolerem ruchowym. Teraz ceny zniknęły ze strony producenta. Jeszcze nie wiadomo, czy polski oddział firmy ma zamiar je obniżyć, czy po prostu przez pomyłkę udostępniono je zbyt wcześnie. Do dnia premiery sprawa się wyjaśni, ale jak widać gracze muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość.