Ukradł telefon i zrobił fotkę. Wpadł przez Photobucket

Photobucket ma ciekawą aplikację mobilną, która pozwala użytkownikom automatycznie przesyłać zdjęcia z telefonu do profilu w serwisie. Korey Heess będzie już o tym pamiętał, bo wykonane przy lustrze zdjęcie pomogło zidentyfikować go jako złodzieja telefonów.

Chciałbym widzieć minę internautki, która po wejściu na swój profil w Photobucket zobaczyła to zdjęcie :-)

Polecamy:

Zobacz też:

Policja w Salinas, w stanie Kalifornia, prowadziła śledztwo w sprawie kradzieży torebek w lokalnych sklepach. Z pomocą przyszła jedna z ofiar, która przed kilkoma dniami odkryła nowe dowody w tej sprawie. Krótko po kradzieży torebki wraz z telefonem, w jej profilu Photobucket pojawiło się zdjęcie młodego mężczyzny z bródką i kolczykiem w uchu.

Mężczyzna na zdjęciu wpatrywał się w telefon z aparatem - jej telefon z aparatem! - i "pstrykał" właśnie swój autoportret w potężnym lustrze. Kobieta szybko zrozumiała, że skoro nigdy nie zrobiła takiego zdjęcia, musi być na nim człowiek, który ukradł jej torebkę.

Zobacz również:

  • Najciekawsze nadchodzące smartfony ze składanym ekranem 2022 roku [27.01.2022]
  • WOŚP - najlepsze licytacje telefonów i akcesoriów
  • Wyciekły zdjęcia smartfona Realme 9 5G. Niestety, brak efektu WOW

Policja otrzymała fotografię i umieściła list gończy w lokalnej telewizji. Złodziej, 26-letni Korey Heess, szybko został rozpoznany i aresztowany za rozboje i kradzieże. Lisa Dilg, rzecznik prasowy Photobucket, powiedziała, że to pierwszy taki przypadek w historii serwisu.

Widać, że Heess nie czytał naszego poradnika jak zrobić dobre zdjęcie na Facebooka, w którym radziliśmy m.in. aby nie robić zdjęcia samemu i skorzystać z aparatu fotograficznego, a nie komórki.

Photobucket to serwis fotograficzny, umożliwiający przechowywanie zdjęć i filmów, a także tworzenie pokazu slajdów czy albumu zdjęć.