Ulead PhotoImpact - jest już "jedenastka"

Firma Ulead Systems uaktualniła swój program do edycji zdjęć. Wersja jedenasta zawiera zmiany w interfejsie oraz nowe lub usprawnione rozwiązanie znane ze wcześniejszych wydań.

Program jest kompletnym pakietem do edycji zdjęć cyfrowych. Posiada on wiele użytecznych narzędzi i funkcji, które dostępne są w najlepszych aplikacjach tego typu.

Nowości:

- My Workspace to dodatek do interfejsu, który uaktywnia się w momencie kliknięcia prawym przyciskiem myszy. Dzięki niemu użytkownik uzyskał szybki dostęp do niezbędnych lub najczęściej używanych narzędzi.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na sprzęt fotograficzny i akcesoria [Aktualizacja 06.12.2021]

- Object Extraction Wizard to bardzo użyteczne narzędzie do wyodrębniania konkretnych obiektów ze sceny. Za jego pomocą można przenieść tatę i mamę na tło tropikalnej wyspy lub innego zakątka świata. Autorzy programu zachowali przy tym prostotę obsługi.

- SmartCurves odpowiada za poprawianie anomalii na krawędziach powstałych podczas robienia zdjęcia. Funkcja ta jest w pełni zautomatyzowana i pozwala na cofanie zmian.

- SmartRemove Scene Compositor to narzędzie umożliwiające zrobienie perfekcyjnego zdjęcia bez konieczności przesuwania elementów lub ludzi zasłaniających widok. Wystarczy aby zrobić kilka zdjęć tej samej sceny, aby program usunął z niej obiekty poruszające się (samochody, psa, ludzi, itp.).

Pełna wersja pudełkowa programu kosztuje 89,99 USD, natomiast aktualizacja kosztuje 49,99 USD.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.