Ulead kontratakuje - CD & DVD PictureShow 3 Deluxe

Na powakacyjnych fotoamatorów czeka już firma Ulead, proponując im nową wersję pakietu do zarządzania zbiorami cyfrowych zdjęć oraz tworzenia ich prezentacji na płytach CD i DVD.

Ulead kontratakuje - CD & DVD PictureShow 3 Deluxe

Ulead CD and DVD Picture Show Deluxe 3

CD & DVD PictureShow 3 Deluxe to pakiet narzędzi do katalogowania oraz edytowania zdjęć i tworzenia prezentacji na nośnikach CD i DVD. Przy pomocy takich funkcji, jak Auto Level, Adjust, Color, Enhance, czy Contrast możemy zmodyfikować parametry każdego ze zdjęć i poprawić jego jakość. Przy pomocy dostępnych w aplikacji schematów Instant-Show, szybko zamienimy nasze zdjęcia w barwne, animowane prezentacje z efektami specjalnymi i ścieżką dźwiękową. Oddano również do dyspozycji narzędzia typu "pan & zoom", które dodają prezentacjom odrobinę dynamiki.

Oprogramowanie posiada moduł tworzenia odpowiedniego systemu menu, pod kątem umieszczenia prezentacji na nośniku CD lub DVD. CD & DVD PictureShow 3 Deluxe obsługuje już także dwuwarstwowe krążki DVD. Wbudowano również funkcję tworzenia etykiet z zawartością konkretnej płyty CD.

Zobacz również:

  • Najpiękniejsze zdjęcie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Sprawdź najciekawsze promocje! [25.01.2022]

W komplecie z pakietem CD & DVD PictureShow 3 Deluxe znajdziemy również nową wersję przeglądarki multimedialnej - Photo Explorer 8.5. Dzięki niej możemy przechwytywać wideo z kamer cyfrowych, zdjęcia z aparatów cyfrowych , obraz z kamer internetowych, a także tworzyć internetowe galerie zdjęć.

Cenę pakietu CD & DVD Picture Show 3 Deluxe ustalono na 49,99 USD.

Więcej informacji: Ulead