Ultrabook - przyszłość komputera osobistego. Webinarium PC Worlda

Ultrabook to kolejny etap ewolucji komputera przenośnego: lekki, poręczny i elegancki, a jednocześnie funkcjonalny i wydajny. Czy zada kłam stwierdzeniu, że "PC umiera"? O tym przekonasz się na bezpłatnym webinarium PC Worlda, które odbędzie się już 19 czerwca. Zapraszamy do uczestnictwa!

Sean Maloney, wiceprezes wykonawczy Intel Corporation, przedstawiając w 2011 r. koncepcję ultrabooka zapowiadał, że "będzie on połączeniem wydajności i możliwości współczesnych laptopów z cechami charakterystycznymi dla tabletów, zapewniając krótki czas reakcji i wysoki stopień bezpieczeństwa oraz cienką, lekką i elegancką konstrukcję". Stwierdził także, że do końca 2012 roku ultrabooki "zgarną" 40% rynku laptopów konsumenckich.

To poważna deklaracja. Dlatego też na specjalnym webinarium "Ultrabook - przyszłość komputera osobistego" ocenimy szanse jej realizacji. Pomogą nam w tym eksperci Intela, Aleksander Szlachetko i Paweł Flaziński.

Szkolenie odbędzie się 19 czerwca i będzie składać się z dwóch części. W pierwszej zaprezentowane zostaną przykładowe konfiguracje ultrabooków - przedstawiciele Intela opowiedzą o zaletach konstrukcji tych komputerów. Wyjaśnią również, dlaczego stale wzmaga się popyt na te urządzenia (czego dowodem jest rosnąca liczba producentów sprzętu, opracowujących własne wersje ultrabooków) i jak wykorzystać ten trend. Ujawnią szczegóły dotyczące specyfiki sprzedaży ultrabooków.

Druga część szkolenia będzie dotyczyć programu Intel Technology Provider. Eksperci Intela przybliżą korzyści płynące z uczestnictwa w programie skierowanym do sprzedawców obsługujących przedsiębiorstwa i instytucje.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Wystarczy się tylko zarejestrować!