Uncharted 3: Drake’s Deception zapowiedziane

Firma Sony i studio Naughty Doga zapowiedziały trzecią część rewelacyjnego Uncharted. Gra zmierza oczywiście na Playstation 3. Zobaczymy w niej znajome twarze, szalenie modne stereoskopowe 3D i zupełnie nowe lokacje.

W Uncharted 3: Drake’s Deception, tytułowy protagonista i jego przyjaciel Sully, wyruszają w nową, ekscytującą podróż. Tym razem szukać będą tajemniczej "Atlantydy Piasków", która ma być ukryta gdzieś na Pustyni Arabskiej. To oczywiście nie jedyna lokacja, którą zobaczymy w Uncharted 3, ale o pozostałych autorzy póki co nie powiedzieli nic konkretnego. Wiadomo natomiast, iż gra będzie czerpała inspirację chociażby z takiego obrazu jak Lawrence z Arabii.

Wśród nowości zawartych w dziele studia Naughty Dog znajdziemy między innymi poprawioną mechanikę rządzącą elementami platformowymi, ulepszony tryb skradania się i system walki. Drake ma mieć możliwość bicia się z kilkoma przeciwnikami na raz. Autorzy gry zdradzili również, że położą w niej duży nacisk na rozgrywkę wieloosobową i tryb kooperacji. Uncharted 3 będzie obsługiwał stereoskopowe 3D, a jego oprawa- w tym efekty cząsteczkowe i fizyka - ma być znacznie lepsza niż w ślicznym Uncharted 2.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [04.08.2023]
  • Plaga szczurów to dopiero początek! W październiku czeka na nas coś jeszcze

W chwili obecnej gra nie otrzymała jeszcze daty premiery. Więcej na jej temat mamy się dowiedzieć w najbliższą niedzielę (12.12.2010) w trakcie imprezy Spike VGA.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: