Uncharted 3 - milion uczestników otwartej bety

Uncharted 3 nie trafiło jeszcze do sprzedaży, a już przyciągnęło do siebie milion użytkowników. Tyle właśnie graczy bierze udział w beta testach trzeciej części tej hitowej serii.

Uncharted 3 swoją premierę ma mieć dopiero w listopadzie. Beta testy tego tytułu oficjalnie wystartowały jednak już 28 czerwca. Efekt? - milion graczy, którzy testują obecnie tę świetnie zapowiadającą się produkcję.

Oczywiście nie sposób nie zauważyć, że spory wzrost beta testerów Uncharted 3 nastąpił wraz z otwarciem bety dla wszystkich użytkowników (wcześniej mogli z niej skorzystać jedynie dla posiadacze abonamentu PlayStation Plus).

Zobacz również:

  • Plaga szczurów to dopiero początek! W październiku czeka na nas coś jeszcze

Uncharted 3 beta będzie dostępna do 14 lipca. W tej weekend twórcy dodali jedną nową mapę oraz dodatkowy tryb dla wielu graczy. Warto jeszcze spróbować! Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o grze to zapraszam do przeczytania zapowiedzi Uncharted 3.

Uncharted 3 - milion uczestników otwartej bety

Uncharted 3 - betę testuje już milion graczy

Warto zwrócić uwagę, że beta testy Uncharted 3 rozpoczęły się blisko pół roku przed zaplanowaną premierą. Z pewnością da to twórcom wystarczająco dużo czasu na poprawienie ewentualnych błędów. Co więcej, jestem przekonany że milion osób jest w stanie wyłapać większość, jeśli nie wszystkie, bugi. Z tym większą niecierpliwością czekać będę na premierę Uncharted 3.