Uncharted 3 - multiplayer beta już w czerwcu

Beta testy Uncharted 3: Drake's Deception rozpoczną się 28 czerwca. Jednak już teraz studio Naughty Dog ujawniło parę szczegółów dotyczących trybu multiplayer. Gra dostępna będzie tylko na konsole PlayStation 3. Światowa premiera pełnej wersji gry będzie mieć miejsce 1 listopada.

Testy beta Uncharted 3:Drake's Deception będą dostępne dla każdego kto posiada konsole PlayStation 3. Nie jest wykluczone, że wcześniejszą możliwość wcielenia się w Nathana Drake'a uzyskają Ci, którzy opłacają abonament PlayStation Plus.

Wśród ujawnionych informacji, są szczegóły dotyczące dwóch map jakie znajdziemy w Uncharted 3. Są nimi Airstrip oraz Chateau.

Zobacz również:

  • RTV euro AGD - największe hity z PlayStation w świetnych cenach

Pierwsza z nich toczy się na wielkim transportowcu, który jest ścigany przez liczne ciężarówki. Po jakimś czasie samolot wystartuje a my znajdziemy się w magazynie składowania ładunków.

Akcja Chateau rozgrywana jest w wielopoziomowej wilii.

Uncharted 3 oferować będzie trzy tryby. Rozgrywkę jednoosobową, która stanowi historię przygód samego Drake'a; kooperację do trzech osób przez internet w scenariuszach nawiązujących do fabuły trybu pojedynczego gracza oraz zabawę wieloosobową do dwunastu graczy.

W ostatnim z trybów oprócz klasycznego deathmatchu, otrzymamy możliwość toczenia walk pomiędzy trzema zespołami. Tryb multiplayer oferuje także tryb walki "każdy przeciwko każdemu".

Uncharted 3: Drake's Deception ma posiadać także większą integracje z portalami YouTube i Facebook. Więcej informacji na ten temat powinno pojawić się już niebawem.