Uniwersalny dysk twardy

Firma Addonics przedstawiła nowy napęd 'Combo Hard Drive' współpracujący zarówno z komputerami stacjonarnymi i przenośnymi.

Użytkownicy od dawna poszukujący dysku twardego pozwalającego na pracę zarówno w komputerach przenośnych i stacjonarnych, na pewno ucieszą się z propozycji firmy Addonics, która zaprezentowała swój najnowszy produkt - napęd 'Combo Hard Drive'. Urządzenie to jest zdolne do obsługiwania standardu USB, FireWire i PCMCIA oraz może być instalowane w 5.25 calowych kieszeniach komputerów stacjonarnych w systemach Mac OS 9.1 lub późniejszych, Widows oraz UNIX.

Samo urządzenie składa się 3.5 calowej obudowy oraz dodatkowej kieszeni dyskowej umożliwiającej stosowanie go jako napędu wewnętrznego. Istnieje także możliwość szybkiego demontażu panelu czołowego i zainstalowania standardowego 3.5 calowego napędu IDE takiego jak Iomega ZIP lub Fujitsu MO. Zgodnie z tym co podaje producent, całe urządzenie może zostać złożone w ciągu 2 minut. Wraz z napędem sprzedawany jest zestaw przewodów USB, FireWire i PCMCIA (w zależności od wybranej przez nas wersji) oraz zasilacz sieciowy AC/DC, sterowniki programowe i instrukcja. Cena 'Combo Hard Drive' wynosi 99 USD (w wersji USB).

www.addonics.com


Zobacz również