Uniwersalny monitor LG SMART 32SQ780S to maksymalny komfort pracy i rozrywki

LG udowadnia swoją nową propozycją, że można stworzyć uniwersalny monitor, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Co wyróżnia go na tle innych? Przedstawiamy zalety, które mogą skłonić Cię do jego zakupu.

Fot.: LG

LG SMART 32SQ780S to inteligentny monitor, który tak samo dobrze posłuży Ci do pracy, jak i rozrywki. Specjaliści z LG opracowali go w ten sposób, aby każdy był zadowolony oraz... mógł pozbyć się kabli. Szereg zaimplementowanych funkcji sprawia, że trudno przejść koło tej propozycji obojętnie. Jakie to funkcje? Wyjaśniamy w tym tekście - przeczytaj i zobacz, jak dzięki niemu Twoje życie może zmienić się na lepsze!

LG SMART - pracuj w poziomie lub pionie

Chociaż wielu producentów obiecuje "cudowne monitory", doskonale nadające się do wszystkiego, to nasze doświadczenie pokazuje, że jeśli coś jest do wszystkiego, to zazwyczaj nikt nie jest z tego zadowolony. Czasami trafiają się jednak chlubne wyjątki, które warto odnotować. Takim właśnie jest nowy smart monitor marki LG.

LG SMART 32SQ780S wyposażono w wyświetlacz VA o przekątnej 31,5". Jest to rozmiar, dzięki któremu doskonale nadaje się do pracy, jak i oglądania klipów wideo. Równie dobrze będą wyglądać tu ulubione seriale, jak i tabelki w Excelu. Swobodnie dopasujesz położenie monitora nie tylko w pionie, jak ma to miejsce w przypadku zwykłych monitorów. Opatentowane ramię LG Ergo umożliwia wysuwanie, podnoszenie, pochylanie oraz obracanie go w pionie i poziomie. Pozwala na to optymalne dopasowane ekranu do Twoich bieżących potrzeb, dzięki czemu zawsze masz pełną ergonomię.

Uniwersalny monitor LG SMART 32SQ780S to maksymalny komfort pracy i rozrywki

Fot.: LG

Warto również dodać, że montaż monitora LG SMART 32SQ780S może zostać przeprowadzony na dwa sposoby: za pomocą śruby lub zacisku. Pozwala to na wybranie tego, który najlepiej Ci odpowiada i jest lepiej dopasowany do miejsca, w którym chcesz ulokować urządzenie. To kolejna zaleta, mająca wpływ na komfort codziennego korzystania z propozycji LG.

Na tym nie koniec zalet. Poza wymienionymi zyskujesz także pełną wygodę przy jego umiejscowieniu. Nie ogranicza Cię żaden kabel - dzięki bezprzewodowej opcji Miracast możesz wygodnie zasiąść z klawiaturą i myszką tam, gdzie tylko chcesz, nie będąc w żaden sposób ograniczonym długością przewodu. Jeśli jednak wolisz tradycyjne rozwiązanie, nie będzie z tym problemu. Monitor LG ma wbudowane porty HDMI (x2), USB (x3) oraz LAN.

Pracę ułatwią Ci aplikacje biurowe, które dostępne są poprzez LG Content Studio. Znajdziesz tam m.in. narzędzia pozwalające na testowanie aplikacji, podział ekranu na oddzielne strefy robocze, aplikacje graficzne i inne praktyczne pomoce.

LG 32SQ780S to SMART rozrywka

Nie samą pracą człowiek żyje, a po co wydawać kolejne pieniądze na telewizor, skoro LG 32SQ780S może posłużyć do rozrywki? Wyświetlacz o rozdzielczości 4K (3840 x 2160 px) sam w sobie zapewnia perfekcyjny obraz, a żywe kolory gwarantuje obsługa HDR10 i pokrycie 90% gamy kolorystycznej DCI-P3. Ponadto zaimplementowano tu szereg funkcji, które jeszcze bardziej podnoszą przyjemność z oglądania filmów, seriali czy klipów wideo oraz grania w gry: tryb komfortu oczu, Black Stabilizer czy Motion Eye Care. LG postarało się, aby w każdej sytuacji jakość obrazu była perfekcyjna.

W przypadku multimediów liczy się nie tylko obraz, ale także dźwięk. O jego jakość nie musisz się martwić i nie będą potrzebne zewnętrzne głośniki. Dobre brzmienie muzyki, dialogów oraz odgłosów w materiałach multimedialnych i grach zapewnia wbudowany dwukanałowy głośnik stereo o mocy 5 watów. Wygodę w sterowaniu funkcjami monitora oraz cieszeniu się filmami i serialami zapewnia pilot.

Uniwersalny monitor LG SMART 32SQ780S to maksymalny komfort pracy i rozrywki

Fot.: LG

Na pokładzie znajdziesz znany z telewizorów system webOS22 Dzięki temu masz natychmiastowy dostęp do wszystkich popularnych serwisów streamingowych - nie musisz podpinać do niego jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych, aby cieszyć się rozrywką. Zestaw aplikacji został dobrany tak, aby każdy mógł korzystać z platformy, w której ma abonament. Pozwala to również na korzystanie z aplikacji pobranych z LG Content Studio bez komputera czy laptopa.

Monitor LG SMART dla całego domu

Model LG 32SQ780S to nie tylko praca, rozrywka i gry. Jedną z funkcji systemu webOS22 jest LG ThinQ Homeboard. Umożliwia ona sterowanie urządzeniami Internetu Rzeczy, dzięki czemu nie ruszając się z fotela czy sofy można włączać i wyłączać oświetlenie, sterować klimatyzacją, sprawdzać czas do końca cyklu prania czy podejrzeć domowy monitoring. W ten sposób monitor staje się Twoim centrum zarządzania inteligentnym domem.

Uniwersalny monitor LG SMART 32SQ780S to maksymalny komfort pracy i rozrywki

LG SMART - dobry monitor w dobrej cenie

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje tak zaawansowany technologicznie, wygodny w obsłudze monitor, mamy dla Ciebie dobrą informację. LG SMART 32SQ780S nie jest modelem, którego cena może przerazić, wręcz przeciwnie - jest dostępny w bardzo przystępnej kwocie. W sklepie internetowym LG kosztuje dokładnie 2198 zł, a przy skorzystaniu z 3% zniżki wychodzi jeszcze taniej.

Czy warto? Oczywiście! Wymienione w tym tekście zalety przekładają się na wygodę podczas codziennej pracy, rozrywki oraz innych czynności. Komfort jest na wyciągnięcie Twojej ręki - warto skorzystać z okazji!