Uniwersum Metro 2033 - Piter i Czas Zmierzchu

Każdy szanujący się gracz uwielbia poszerzać swoje horyzonty, a jak wiadomo nie samymi grami człowiek żyje. Między kolejnymi tytułami warto też sięgnąć po dobrą książkę. Jeszcze lepiej gdy związana jest ona z naszym ulubionym uniwersum.

Do premiery Pitera, pierwszej książki z serii Uniwersum Metro 2033 pozostał już tylko miesiąc. Warto więc już teraz zaznajomić się z wcześniejszymi książkami związanymi z Metro, autorstwa Dmitry Glukhovsky'ego. Jeśli natomiast jesteście ciekawi samego Pitera, to mam dla was dobrą informację. Na oficjalnej stronie książek możecie już teraz przeczytać dwa fragmenty powieści. Pozwolę sobie zatem odesłać do pierwszej i drugiej części materiału. Poniżej okładka książki.

Uniwersum Metro 2033 - Piter i Czas Zmierzchu

A właśnie, warto zauważyć, że wspomnianych wyżej fragmentów można również wysłuchać, tak więc wszystkie leniuszki powinny być zadowolone. Osobiście jednak pozostanę przy czytaniu. Skoro już przy tym jesteśmy...

Zobacz również:

  • Black Friday w Biedronce! Drugi produkt 50% taniej
  • "Tekst" - nowe wydanie nagrodzonej książki Głuchowskiego
  • "Outpost 2" - kolejna część postapokaliptycznej powieści Glukhovskiego

9 listopada, a więc już niedługo premierę ma najnowsza powieść Dmitry Glukhovsky'ego zatytułowana Czas Zmierzchu, jeśli więc jesteście fanami twórczości autora, który słusznie określany jest jako rosyjski Stephen King powinniście się książką zainteresować. Niedługo po samej premierze, bo już 17 listopada autor pojawi się w Polsce, więc każdy będzie mógł się z nim spotkać osobiście. Spotkanie odbędzie się w warszawskim Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej, o godzinie 18:00.

Uniwersum Metro 2033 - Piter i Czas Zmierzchu

"Gdyż nieszczęście świata w tym, że chory jest Bóg jego, stąd i świat choruje. W gorączce jest Pan i jego dzieło gorączkuje. Umiera Bóg i stworzony przez niego świat umiera. Lecz nie jest jeszcze za późno..."