Unreal II XMP – nowe demo

W związku ze zbliżającą się premierą specjalnej edycji drugiej odsłony Unreal, Atari opublikowało grywalną wersję demonstracyjną dodanego trybu multiplayer.

Unreal II: The Awakening Special Edition, w porównaniu do pierwszego wydania gry z początku bieżącego roku, został wzbogacony o specjalny tryb multiplayer zwany XMP (expanded multiplayer). Wprowadzona opcja rozgrywek wieloosobowych przeznaczona jest przede wszystkim do rozgrywek zespołowych, w których gracze będą wspólnymi siłami bronić się przed atakami obcych.

Wersja demonstracyjna XMP oferuje jeden poziom do rozgrywek wieloosobowych. W trakcie rozgrywki, zadaniem zespołu graczy będzie zdobycie, zabezpieczenie i obrona źródeł energii. Do dyspozycji walczących oddano szeroki arsenał rodzajów broni i dwa z trzech nowych pojazdów dostępnych w pełnej wersji gry. Plik "waży", niecałe 150 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP.

Przypomnę tylko, że specjalna edycja gry trafi do zachodnich sklepów 9 grudnia, a wszyscy posiadacze normalnej edycji gry będą mogli za darmo pobrać tryb XMP z Internetu.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1685&sys=gry


Zobacz również