Unreal II gotowy!

Po trzech latach produkcji Unreal II: The Awakeninig uzyskał wreszcie status Gold. Gra rusza już do tłoczni i wkrótce pojawi się na półkach sklepowych w USA i Europie.

Wczoraj firmy Infogrames, Epic Games oraz Legend Entertainment oficjalnie potwierdziły ukończenie prac nad kontynuacją jednej z najlepszych z gier FPS ubiegłych lat.

W grze wcielimy się w byłego komandosa Daltona, który po kolejnej odmowie przyjęcia do czynnej służby, zostaje przedstawicielem prawa i jednoosobowym oddziałem ratowniczym Niemal każda z trzynastu misji rozpoczyna się na statku Atlantis, który jest główną kwaterą Daltona, gdzie spotyka się z członkami załogi statku, dobiera uzbrojenie i zapoznaje się z celami zadań.

Premiera Unreal II The Awakening w Stanach Zjednoczonych przewidziana jest na 4 lutego, w Europie ukaże się trzy dni później 7 lutego a na nasze półki sklepowe dzięki firmie CD Projekt trafi 12 lutego. Niestety cena będzie bardzo wygórowana bo za drugą odsłonę Unreala będziemy musieli zapłacić aż 199,99 zł.