Unreal Tournament 2004 już wkrótce w sprzedaży

Firma CD Projekt poinformowała, że pierwsze egzemplarze UT 2004 trafiły już do rąk klientów. Grę, na kilka dni przed premierą, otrzymały osoby, które zamówiły ją wcześniej za pośrednictwem Internetu.

Przypominamy, że jest to jedyny sposób na zdobycie UT2004 w Polsce. Kupując Unreala otrzymujemy gwarancję, że za atrakcyjną cenę 139,90 zł, oprócz samej gry, dostaniemy bezpłatnie grę Colin McRae Rally 3, a całkowity koszt przesyłki zostanie pokryty przez CD Projekt. Dodatkowo każdy, kto zarejestruje Colina 3 na stronie CD Projekt, będzie mógł zakupić kolejną część gry w systemie upGRAde w cenie 66,60 zł!

Trzecia odsłona jednej z najsłynniejszych gier akcji została wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej (polskie pudełko i instrukcja). Unreal Tournament 2004 to tytuł przeznaczony przede wszystkim do wieloosobowych rozgrywek internetowych lub w sieciach LAN. Gra została wyposażona w specjalny system do porozumiewania się za pomocą głosu (tzw. live voice chat z pełnym dźwiękiem 3D).

Unreal Tournament 2004 wciąż można zamówić na stronie polskiego dystrybutora:

http://www.cdprojekt.info