Unreal Tournament 2004 w sklepach

Do zachodnich sklepów trafiła wreszcie długo oczekiwana, najnowsza odsłona serii Unreal Tournament. W naszym kraju UT 2004 będzie dostępny od 5 kwietnia – gra nie trafi do sprzedaży detalicznej, będzie ją można zamówić wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Unreal Tournament 2004 trafił do sklepów z największym w historii serii zestawem nowych map obejmujących m.in. 20 przeznaczonych do istniejących już trybów rozgrywki, oraz kilku stworzonych przez Digital Extremes poziomów przeznaczonych specjalnie dla hardcorowych graczy. W grze wprowadzono również opcje UnrealTV, dzięki której setki ludzi będą mogły oglądać na żywo internetowe potyczki bez nadmiernego obciążania serwerów. Unreal Tournament 2004 będzie miał również przebudowany interfejs oraz specjalny system głosowania, dzięki któremu gracze będą mogli wybierać najlepsze mody i mapy oraz usuwać z rozgrywek graczy sprawiających kłopoty. W grze wprowadzono również system umożliwiający negocjację przez klany warunków rozgrywek. Zachodni gracze mogą wybierać pomiędzy wersją standardową i specjalną limitowaną edycją, w której znajdą zestaw słuchawkowy Logitecha oraz płytę DVD zawierającą m.in. moduły treningowe do edytora scenariuszy.

Przypominamy, że w Polsce Unreal Tournament 2004 nie będzie dostępny w standardowej sprzedaży detalicznej w sklepach. Jedynym sposobem na jego zdobycie jest zamówienie gry za pośrednictwem Internetu. Kupując Unreal Tournament 2004 w cenie 139,90 zł, bezpłatnie otrzymamy drugą grę - Colin McRae Rally 3. Warto dodać, że koszt przesyłki zostanie w pełni pokryty przez CD Projekt.

Gra Unreal Tournament 2004 zostanie wydana 5 kwietnia w oryginalnej, angielskiej wersji językowej (pudełko oraz instrukcja po polsku) na płycie DVD (blisko 5,5 GB danych po zainstalowaniu gry!).

Formularz z zamówieniem oraz więcej informacji można znaleźć pod

adresem:

http://www.cdprojekt.info/ut2004.asp