Unreal Tournament 3 na Xboxa 360 już gotowe? Chyba nie...

Ostatnio w jednym z niemieckich pism komputerowych pojawiły się plotki, jakoby Unreal Tournment 3 w wersji na Xboksa 360 był już niemal gotowy. Niestety, odpowiedź ekipy odpowiedzialnej za produkcję gry nie była tak optymistyczna.

Podobno UT 3 na Xboksa 360 jest "ukończone w 90%" i najpóźniej w kwietniu tego roku trafi na półki sklepowe. Byłaby to świetna wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsoli Microsoftu. Jednak słowa Marka Reina, nie są już tak bardzo optymistyczne.

Unreal Tournament 3 na Xboxa 360 już gotowe? Chyba nie...

Rein stwierdził, że data premiery na Xboxa 360 nie została jeszcze ujawniona. Co więcej, priorytetem na dziś, dla producenta, jest przygotowanie i wydanie wersji europejskiej gry na konsolę PlayStation 3.

Zobacz również:

  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [19.10.2021]

Choć oficjalnie Mark Rein nie zdementował prasowych doniesień, to jednak z jego słów wynika, że posiadacze konsoli Microsoftu będą musieli jeszcze poczekać. Unreal Tournament 3 na X360 jest nadal w produkcji i nie wiadomo kiedy to się zmieni.

Przypomnijmy jedynie, że na PC gra swoją światową premierę miała 12 listopada. W Polsce tytuł ukazał się miesiąc później i spotkał się raczej z umiarkowanym przyjęciem na rynku. Gra, między innymi dzięki świetnej oprawie graficznej, ma wiele plusów. Z drugiej strony gdy patrzy się na całość, to czegoś brakuje... Nie zmienia to jednak faktu, że wielu posiadaczy Xboxa 360 z niecierpliwością czeka na tytuł.