Unreal Tournament 3 na Xboxa 360 już gotowe? Chyba nie...

Ostatnio w jednym z niemieckich pism komputerowych pojawiły się plotki, jakoby Unreal Tournment 3 w wersji na Xboksa 360 był już niemal gotowy. Niestety, odpowiedź ekipy odpowiedzialnej za produkcję gry nie była tak optymistyczna.

Podobno UT 3 na Xboksa 360 jest "ukończone w 90%" i najpóźniej w kwietniu tego roku trafi na półki sklepowe. Byłaby to świetna wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsoli Microsoftu. Jednak słowa Marka Reina, nie są już tak bardzo optymistyczne.

Rein stwierdził, że data premiery na 360 nie została jeszcze ujawniona. Co więcej, priorytetem na dziś, dla producenta, jest przygotowanie i wydanie wersji europejskiej gry na konsolę PlayStation 3.

Choć oficjalnie Mark Rein nie zdementował prasowych doniesień, to jednak z jego słów wynika, że posiadacze konsoli Microsoftu będą musieli jeszcze poczekać. Unreal Tournament 3 na X360 jest nadal w produkcji i nie wiadomo kiedy to się zmieni.

Przypomnijmy jedynie, że na PC gra swoją światową premierę miała 12 listopada. W Polsce tytuł ukazał się miesiąc później i spotkał się raczej z umiarkowanym przyjęciem na rynku. Gra, między innymi dzięki świetnej oprawie graficznej, ma wiele plusów. Z drugiej strony gdy patrzy się na całość, to czegoś brakuje... Nie zmienia to jednak faktu, że wielu posiadaczy Xboxa 360 z niecierpliwością czeka na tytuł.