Unreal Tournament opóźniony

Firma Atari poinformowała o przesunięciu premiery gry Unreal Tournament 2004 na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Podczas prezentacji gry na tegorocznych targach E3, firma Atari zapowiadała premierę Ut 2004 na ostatni kwartał tego roku, wczoraj jednak firma oficjalnie poinformowała o przesunięciu premiery gry na luty 2004.

Przypomnę tylko, że najnowsza część gry będzie wzbogacona o dwa nowe tryby rozgrywki: Assault Mode i Onslaught Mode. Pierwszy z nich zorientowany na rozgrywkę w trybie gry pojedynczej oferuje graczom możliwość walki na lądzie, w kosmosie i w powietrzu z wykorzystaniem pojazdów lądowych, kosmicznych i powietrznych, na mapach zlokalizowanych na planetach, z których pochodzą znane postacie z gry. Onslaught Mode przeznaczony jest natomiast do rozgrywek w trybie gry wieloosobowej, który pozwoli prowadzić walki na ogromnych mapach wzbogaconych o nowe rodzaje broni (np. pajęcze miny) oraz pojazdy lądowe i powietrzne (zabójcze bombowce).

Unreal Tournament 2004 trafi do sklepów z największym jak do tej pory w historii serii zestawem nowych map obejmujących m.in. 20 map przeznaczonych do istniejących już trybów rozgrywki oraz kilka stworzonych przez Digital Extremes poziomów przeznaczonych specjalnie dla najbardziej doświadczonych graczy.


Zobacz również