Uporządkowane linki

Firma Artistic Techworks udostępniła program WebLinkPro, który pomoże wszystkim webmasterom nie tylko szybko stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę z odnośnikami, ale i zapanować nad bałaganem, który z czasem może na niej zapanować.

WebLinkPro to nowy program do tworzenia i zarządzania odnośnikami. Jego zaletą jest to, iż wszystkie linki przechowuje w automatycznie aktualizowanej bazie, co ułatwia nie tylko dodawanie nowych odnośników, ale i weryfikację już istniejących.

Uporządkowane linki

WebLinkPro

Oprócz możliwości sprawdzenia, czy dany link jest nadal aktywny, czy prowadzi do właściwej strony, program potrafi również zweryfikować, czy w zaprzyjaźnionym serwsie aktywny jest link do naszej strony. Dodatkowo aplikacja zawiera szablon mailowy, który umożliwia webmasterom wysyłanie wiadomości do wszystkich serwisów ze strony z linkami, moduł powiadamiania o niedziałających linkach, wyszukiwania, szczegółowych statystyk, posiada także możliwośc eksportu danych do plików .html lub arkusza kalkulacyjnego. WebLinkPro wymaga systemu Mac OS X v10.3, oferowany jest w cenie 69 dolarów.

Zobacz również:

  • Zmiany zabezpieczeń Google wpłyną na linki do Youtube i Dysku

Więcej informacji

http://www.artistictechworks.com/weblinkpro.html