Urodzinowa niespodzianka serwisu Medal of Honor Center

Jeden z najstarszych i najpopularniejszych serwisów o serii MoH, Medal of Honor Center, będzie niebawem obchodził swoje piąte urodziny. Z tej okazji, redaktorzy portalu postanowili przygotować dla czytelników bardzo miłą niespodziankę. Szczegóły poniżej.

Wielkimi krokami zbliżają się piąte urodziny "Medal of Honor Center", największego polskiego portalu w całości poświęconemu serii wojennej Medal of Honor.

Urodzinowa niespodzianka serwisu Medal of Honor Center

Z tej okazji redakcja serwisu postanowiła przygotować dla internautów wspaniałą niespodziankę. Jeżeli należycie do grona osób, które pół swojego życia spędziły na zabawie w tytuły jak Allied Assault, Wojna na Pacyfiku czy Airborne, to powinniście być zachwyceni.

Niespodzianką jest możliwość zadania pytania producentowi gry Medal of Honor Airborne, samemu Patrickowi Gilmore'owi! Jak to zrobić? Wystarczy tylko zarejestrować się na łamach forum dyskusyjnego serwisu "Medal of Honor Center", a następnie wypowiedzieć się w wątku, który dostępny jest pod tym adresem. W ten sposób również i Wy możecie zostać współautorami wywiadu z producentem jednej z najpopularniejszych serii gier akcji.