Urządzenia apertOS - ochrona dla małych i średnich firm

Na rynku pojawiła się nowa polska firma, oferująca małym i średnim przedsiębiorstwom rozwiązania do ochrony sieci informatycznych przed różnego rodzaju zagrożeniami. Założona na początku 2010 r. apertOS ma w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa oparte na własnym oprogramowaniu, a w warstwie sprzętowej - na serwerach produkowanych przez Action SA.

Spółka apertOS oferuje trzy rozwiązania: apertOS MAIL PROTECT (zintegrowane rozwiązanie chroniące system poczty elektronicznej przed SPAM-em i wirusami komputerowymi); apertOS INTERNET PROTECT (zintegrowane rozwiązanie do ochrony sieci firmowej przed wirusami i niepożądanymi treściami, których źródłem są serwisy WWW i FTP; oraz apertOS HA BALANCE (uzupełnienie urządzeń z serii apertOS PROTECT, przeznaczone dla firm instalujących większą liczbę urządzeń apertOS, równoważące ich obciążenie).

Urządzenia apertOS - ochrona dla małych i średnich firm

W przypadku urządzenia apertOS MAIL PROTECT klient ma do wyboru pięć modeli (chroniących od 50 do 20 000 kont pocztowych), oraz dostępne są cztery modele apertOS PROTECT (mogą obsługiwać od 100 do 10 000 stanowisk pracy).

Zobacz również: