Urządzenie wielofunkcyjne dla niezamożnych fotoamatorów

Lexmark wprowadza nowe urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla klientów indywidualnych. P4350 pozwala drukować, kopiować i skanować zdjęcia, co dodatkowo ułatwia kolorowy wyświetlacz LCD i możliwość drukowania bez pośrednictwa komputera, bezpośrednio z karty pamięci aparatu cyfrowego lub poprzez interfejs PictBridge.

Lexmark P4350

Lexmark P4350

Nowy model firmy dodatkowo wyposażony jest w podświetlane prowadnice, ułatwiające wprowadzanie dokumentów. Według producenta drukarka produkuje 15 kolorowych stron na minutę (22 w czerni i bieli) a sześciokolorowe zdjęcie w formacie 10x15cm uzyskamy już w 38 sekund. Wyświetlacz, o przekątnej 1,7 cala pomaga w szybkiej edycji i podglądzie drukowanych obrazó.

P4350 posiada czytniki kart typu CompactFlash typ I i II, Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo z adapterem, Multi Media, Secure Digital, SmartMedia, Microdrive i xD. Lexmark dołącza także oprogramowanie Imaging Studio, służące do edycji i korekty oraz obróbki artystycznej zdjęć, umożliwiając na przykład usunięcie efektu czerwonych oczu, poprawienie kolorów, czy skalowanie.

Sugerowana cena modelu P4530 to 539 złotych brutto.

Więcej informacji oraz szczegółowa specyfikacja techniczna: Lexmark P4350


Zobacz również