Usain Bolt twarzą drukarek Epson EcoTank

Firma Epson ogłosiła dziś partnerstwo z najszybszym człowiekiem na świecie!

Sprinter będzie twarzą ważnej kampanii Epson, dotyczącej budowania świadomości na temat drukarek atramentowych bez kartridżów z serii EcoTank. Jej wiodące hasło to „Nalej i biegnij dalej”. Usain Bolt w serii materiałów promocyjnych pokaże jak dzięki drukarkom EcoTank można drukować bez uzupełniania atramentu nawet przez trzy lata. Cała kampania adresowana jest do mieszkańców Europy, Afryki oraz Rosji.

Firma Epson od 2010 roku sprzedała już ponad 60 milionów drukarek z linii EcoTank z pojemnikami na atrament o dużej pojemności. Pozwalają one na bardzo duże oszczędności w kosztach drukowania nie tylko w firmach, ale także użytkownikom w domach i małych biurach. Dodatkowo wszystkie nowe modele EcoTank są wyposażone w technologię druku niewymagającą użycia ciepła, co jeszcze bardziej zmniejsza koszty eksploatacji.

Usain Bolt twarzą drukarek Epson EcoTank

„Bardzo się cieszę, że będę współpracował z Epson i pomagał przekazywać informacje o drukarkach EcoTank. Nawiązuję partnerstwa tylko z tymi markami, które według mnie mogą naprawdę coś zmienić. Urządzenia EcoTank pozwalają zapomnieć o wielu frustracjach związanych z drukowaniem, jakie występowały przy korzystaniu z kartridżów atramentowych. Jestem zdania, że wszystko, co może nam choć trochę ułatwić życie, jest po prostu dobre.” - powiedział Usain Bolt.

Usain Bolt, znany też jako „najszybszy człowiek na świecie”, to ośmiokrotny złoty medalista olimpijski, uważany za najlepszego sprintera w historii. Od Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Berlinie w 2009 roku do dziś jest podwójnym rekordzistą świata w biegu na 100 metrów (czas 9,58 sekundy) i 200 metrów (19,19 sekundy). Obecnie angażuje się w działania fundacji swojego imienia - Usain Bolt Foundation - jej celem jest tworzenie nowych możliwości edukacyjnych dla osób potrzebujących oraz rozwój kulturalny, szczególnie na Jamajce, czyli w ojczyźnie sportowca.

Nowe reklamy Epson z udziałem Usaina Bolta możemy oglądać na kanale Youtube Epson Polska.

Zobacz także: Gdzie kupić nowego iPhone 13? Sprawdzamy oferty popularnych sklepów [14.10.2021]