Usuwanie jest proste

Masz mnóstwo śmieci zainstalowanych w swoim systemie i nie wiesz co z tym dalej zrobić? Easy Uninstaller 6.1.0 to przykład skutecznego narzędzia do kasowania pozostałości po programach na dysku i w rejestrze.

Usuwanie jest proste
Po uruchomieniu Easy Uninstallera użytkownik może skorzystać ze specjalnego asystenta, który zarządza instalowaniem programów w systemie Windows. W przypadku problemów z ich usunięciem aplikacja pomoże w oczyszczeniu dysku. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi graficznemu nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy na temat obsługi systemu. Często instalatory programów pozostawiają na dysku szczątkowe pliki konfiguracyjne oraz informacje w rejestrze. W przypadku korzystania z prezentowanego narzędzia wszystkie wpisy są usuwane. Program oczywiście tworzy kopię zapasową plików rejestru, aby można było je odzyskać w przypadku problemów ze stabilnością lub działaniem komputera. Co więcej, zaawansowani użytkownicy mogą samodzielnie dodawać i usuwać takie wpisy. Generowany raport na temat posiadanych programów ułatwia również poszukiwanie dodatków reklamowych i szkodliwych robaków.

Pobierz plik

Program działa w systemie Windows 95/98/ME/NT/2000/XP. Pełna wersja kosztuje 15,95 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.