Uszkodził mu się Galaxy S4, otrzyma od HTC nowiutki One M8

Firma HTC zaoferowała właścicielowi uszkodzonego smartfona Galaxy S4 darmową wymianę na model One M8.

Użytkownik Reddita opisał historię swojego Galaxy S4, który podczas całonocnego ładowania mocno się nagrzał i lekko stopił. Co ważne, posiadał oryginalną baterię oraz ładowarkę. Po skontaktowaniu się z Samsungiem otrzymał zapewnienie, że dostanie telefon zastępczy oraz pudełko, w którym będzie mógł przesłać uszkodzony telefon do koreańskiej firmy. Pudełko co prawda przyszło, ale bez telefonu zastępczego. Niestety kilka podjętych prób kontaktu z Samsungiem nie przyniosły żadnych rezultatów.

HTC atakuje

Ku zaskoczeniu właściciela uszkodzonego Galaxy S4, jego historia spotkała się z reakcją ze strony Menadżera Produktu w firmie HTC, który zaproponował mu telefon zastępczy w postaci modelu One M8. Co ważne, pomimo, że otrzyma urządzenie nowszej generacji, nie będzie musiał ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Jedyne zastrzeżenie jest takie, że jeżeli jednak Samsung przestałby go w końcu ignorować i prześle mu zastępczy telefon, powinien oddać M8 na cele charytatywne, lub wystawić na aukcję i uzyskane pieniądze przesłać do organizacji charytatywnych.

To świetne posunięcie ze strony pracownika HTC, które z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek jego firmy. Mamy już tego potwierdzenie w jednym z komentarzy pod tą historią, w którym osoba z niewielkiej firmy produkcyjnej zapowiedziała, że zmieniła zdanie i zamiast zaplanowanej na ten tydzień wymiany starych telefonów na Galaxy S5 zdecyduje się na model HTC One M8