Uważaj! Redmi Note 10 też ma problemy z ekranem - dotyk nie działa

Najnowszy średniak od Xiaomi posiada świetny ekran AMOLED ze 120 Hz odświeżaniem. Niestety smartfon ma problemy z dotykiem. Xiaomi pracuje nad nową aktualizacją.

Redmi Note 10 Pro to obecnie obok realme 8 Pro najciekawszy smartfon w cenie do 1500 zł. Chińczycy postawili na wydajny ekran oraz szybki procesor. Całość uzupełnia 108 MP aparat. Niestety okazuje się, że modele z rodziny Redmi Note 10 mają poważne problemy z ekranem.

Redmi Note 10 Pro

Redmi Note 10 Pro

Panel AMOLED o rozdzielczości Full HD+ ze 120 Hz częstotliwością odświeżaniem ma dwa problemy. Użytkownicy skarżą się na migotanie ekranu w trybie 120 Hz. Okazuje się, że jeszcze większe problemy mają posiadacze tańszego modelu Redmi Note 10. W bazowym modelu posłuszeństwa odmawia dotyk.

Najnowsze wiadomości z różnych częściach świata wskazują, że nowa seria smartfonów cierpi nie tylko na problem z obsługą 120 Hz częstotliwości odświeżania ekranu. Dużo większym problemem jest nie działający dotyk w Redmi Note 10, który uniemożliwia korzystanie z ekranu. Przypominamy, że Redmi Note 10 Pro ma także problem z obudową, które jest podatna na wygięcia i złamania.

Problemy użytkowników Redmi Note 10

Problemy użytkowników Redmi Note 10

Xiaomi jest świadome problemów z ekranem. Firma przekazała w oświadczeniu prasowym dla Indian Express, że pracuje nad nową poprawką. Problemy z ekranem ma mniej, niż 0,001 procent użytkowników Redmi Note 10.

Nasz testowy egzemplarz Redmi Note 10 Pro nie ma problemu z obsługą 120 Hz częstotliwości odświeżania.

Źródło: 91mobiles.com