Uwe Boll krytykuje Spielberga

Znany wszystkim graczom reżyser filmowy Uwe Boll znów w świetle reflektorów. Artysta postanowił podgrzać atmosferę wokół swego najnowszego filmu Postal i wypowiedział dość ostre słowa pod adresem Stevena Spielberga.

Wielkimi krokami zbliża się data premiery Postal, najnowszego filmu "mistrza" Uwe Bolla. Artysta postanowił zapewnić produkcji dodatkową reklamę i w kilku słowach zaatakował Stevena Spielberga.

Dziwnym trafem premiera Postal'u przypada dokładnie na ten sam dzień, co filmu Stevena Spielberga o Indianie Jonesie. To jednak nie jest problemem dla Uwe Bolla. Twierdzi on, że to właśnie jego produkcja odniesie większy sukces.

Zobacz również:

  • Gry wyklęte. Produkcje, które zostały zakazane przez prawo
Uwe Boll krytykuje Spielberga

Niemiecki reżyser wypowiada się również na temat samej osoby Spielberga. Jego zdaniem, ten wielki artysta szybko stacza się na dno. Boll stwierdził, że widać to po takich tytułach jak "Wojna Światów" czy "Monachium". Film te były, zdaniem niemieckiego reżysera, wyjątkowo kiepskie.

Inny los ma spotkać oczywiście Postal. Według Bolla film ten będzie hitem, który pobije nawet legendarną "Listę Schindlera". Cóż, trzymamy kciuki!