Uwe Boll zrobił dobry film?!

Nie, to nie jest kolejny żart z kultowym Uwe Bollem w roli głównej. W sieci pojawiły się informacje, które mówią o tym, że okryty złą sławą reżyser zrobił swój pierwszy dobry film! Zbliża się koniec świata? Ktoś robi sobie jaja? Czytajcie dalej.

Postal 2

Postal 2

Uwe Boll to z pewnością jeden z najbardziej znanych reżyserów na świecie. Niemiec zapisał się w pamięci krytyków filmowych oraz graczy przede wszystkim swoją nieudolnością oraz partactwem.

Wystarczy powiedzieć, że w ubiegłym roku jego wszystkie ekranizacje gier znalazły się na liście stu najgorszych filmów w rankingu IMDb (prestiżowy serwis filmowy).

Czyżby to wszystko miało się zmienić? Redaktorzy serwisu twitch twierdzą, że tak. Według jednego z recenzentów portalu, najnowsza produkcja Bolla (ekranizacja brutalnej gry komputerowej Postal) jest "przyzwoita". Autor zaznacza, że produkcję cechuje świetna praca kamery, pomysł realizacji oraz obsada.

Przyznam, że osobiście trudno jest mi uwierzyć w te rewelacje. Mimo to mam szczerą nadzieję, że recenzja okaże się trafiona, a film dobry. W końcu nie od dziś wiadomo, że "cuda się zdarzają".