Uxtheme Multi-patcher - usuń blokadę styli w Windows

W internecie można znaleźć wiele skórek i tematów wizualnych do Windows. Aby korzystać bez problemu ze wszystkich trzeba zmodyfikować system za pomocą Uxtheme.

Uxtheme Multi-patcher  - usuń blokadę styli w Windows

Uxtheme Multi-patcher

Cena: bezpłatny

Informacje: www.windowsxlive.net/uxtheme-multi-patcher-7.0.1-released

Uxtheme Multi-patcher to niezmiernie popularne narzędzie do modyfikowania Windows. Za jego pomocą zmienia się bibliotekę odpowiedzialną za korzystanie ze styli wizualnych, tematów czy skórek, co umożliwia instalację dodatków wizualnych dostarczanych przez niezależnych twórców. Bez niego style bez certyfikatu Microsoftu są blokowane.

Zobacz również:

  • Używasz Windows 7 lub Windows 8.1? To dobra wiadomość

Program nie był aktualizowany ponad rok, a ostatnia wersja powodowała problemy ze stabilnością systemu. Kod Uxtheme w wersji siódmej został bardzo mocno zmodyfikowany i poprawiony, co zmniejszyło znacznie ryzyko awarii. Aby rozwiązać problem z niepotrzebnym kasowaniem kopii zapasowych Windows zmieniono także sposób aktualizacji biblioteki. Najnowsza wersja aplikacji działa teraz w XP, Viście, Windows 2008 i Windows 7. Obsługuje systemy 32 i 64-bitowe. Poprawiony interfejs ułatwia korzystanie z narzędzia.

Uxtheme Multi-patcher nie ma polskiej wersji językowej. Podczas instalacji próbuje zmodyfikować stronę startową przeglądarki. Przed uruchomieniem programu warto również zrobić kopię zapasową danych, by uniknąć ryzyka ich utraty.

Pobierz program: UXTheme Multi Patcher 7.0.1


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: