[V]Games Party zakończone

O imprezach z cyklu [V]Games Party pisaliśmy wielokrotnie. Turnieje cieszą się sporym zainteresowaniem - czy to z uwagi na nietypowe gry, w które rywalizacją uczestnicy, czy też z powodu dość atrakcyjnych nagród, jakie zapewniają organizatorzy. Znamy już wyniki z rywalizacji w Prey oraz Tekkena 5.

[V]Games Party zakończone
W minioną sobotę, w warszawskim klubie Lucid, zebrało się liczne grono entuzjastów znakomitego shootera PreY oraz grupa miłośników jednej z najlepszych bijatyk wszechczasów - Tekkena 5.

Gracze niezwłocznie przystąpili do pasjonujących pojedynków, które miały wyłonić "najlepszego z najlepszych".

Wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Turniej rozpoczął się o godzinie 13:00 i zakończył około 22.00. W meczach finałowych zmierzyli się Fragman i FWS (Time To Prey) oraz Matt i Tenshi (Tekken 5).

Ostateczna klasyfikacja poniżej:

Time To Prey

1. FWS (FF.X-FI)

2. FRG

3. Fronki (FF.X-FI)

4. Mit0s (FF.X-FI)

Tekken 5

1. Matt

2. Tenshi

3. Reset

4. Peter[Olimp]

Zwycięzcy nagrodzeni zostali atrakcyjnymi upominkami od firm AMD, ATI, BenQ oraz Creative. Mistrz Tekkena otrzymał nagrodę główną - okrągły tysiąc złotych.

Warto dodać, że kolejny turniej z cyklu [V]Games Party odbędzie się na początku listopada. Tym razem rywalizować będą fani gry Battlefield 2142. Tego nie można przegapić!