VIA otwiera dom multimedialnego szaleństwa

Firma VIA otworzyła w Sollentunie (Szwecja) centrum treningowe, w którym najlepsi komputerowi gracze mają możliwość doskonalenia swych umiejętności. Dom nosi nazwę "Home of Chrome" i w tej chwili gości już ekipę girlz 0f destruction, które są mistrzyniami w Quake 4.

Girlz 0f destruction to grupa siedmiu młodych kobiet ze Szwecji, Kanady i Chin. Cztery z nich na stałe zamieszkały w Home of Chrome. I nie ma się czemu dziwić, dom jest wygodny - znajduje się w nim 6 sypialni, sauna, balkon, salon i oczywiście pokój rozgrywek wyposażony w komputery wykorzystujące rozwiązania VIA. Wszystko dostępne dla dziewczyn przez 24 godziny na dobę, by mogły one w dowolnej chwili doskonalić swe umiejętności.

VIA otwiera dom multimedialnego szaleństwa

Home of Chrome

Home of Chrome to efekt olbrzymiego wzrostu popularności multimedialnej rozrywki oraz coraz większego zaangażowania środowisk biznesowych w tę formę spędzania wolnego czasu. Dla przykładu: w ubiegłorocznych zawodach Cyberathlete Professional League w Nowym Jorku zwycięzca otrzymywał nagrodę w wysokości 150 tysięcy dolarów...

Więcej informacji: witryna Girlz Gaming House (w języku angielskim)