Valorant już dostępny dla wszystkich, sprawdź co zmienia patch 1.0

Długo wyczekiwana drużynowa strzelanka od Riot Games - Valorant, jest już dostępna dla wszystkich chętnych. Wraz z dzisiejszą premierą na serwery gry zawitał patch 1.0, sprawdźcie co zmienia.

Po niezwykle udanych (i popularnych) testach, przyszła wreszcie pora na światową premierę najnowszej produkcji studia Riot Games. Gracze z całego globu mogą już udać się na stronę playvalorant.com i cieszyć się rozgrywką w Valorant.

Co istotne, Riot Games stara się, aby zarówno doświadczeni testerzy, jak i gracze, którzy mają kontakt z grą po raz pierwszy, mieli równe szanse. Wszelkie postępy z testów wyzerowano. Dodatkowo, wraz z dzisiejsza premierą gry, na serwery trafił również patch 1.0, która wprowadza mnóstwo zmian i nowości.

Wśród najważniejszych warto wymienić zupełnie nową postać: Reyna, która z całą pewnością namiesza na polach bitew w Valorant. Do dyspozycji graczy oddano również nową mapę - Ascent, która umiejscowiona została we Włoszech.

Po uwagach od społeczności gry, zmian doczekały się takie postacie jak: Sage, Omen, Phoenix, Raze i Jett. Niektóre, jak Sage czy Raze zostały osłabione, natomiast Phoenix czy Omen otrzymali poprawki balansujące ich zdolności.

Aktualizacja 1.0 to oczywiście również mnóstwo poprawek, łatanie błędów i lepsza wydajność Valorant na słabszych PC-tach.

Pełną listę nowości i zmian, które wprowadza patch 1.0 możecie znaleźć tutaj.

Zobacz również: League of Legends doczeka się pełnometrażowego filmu o polskiej społeczności gry