Valorant - klucze do bety od teraz dostępne na każdym kanale Twitch

Wczoraj wieczorem, Riot Games ogłosiło, że każdy streamer Twitch realizujący materiały o Valorant będzie mógł zapewnić dropy kluczy beta Valorant dla swojej społeczności.

Deweloper poinformował, że jest gotów na przyjęcie dodatkowego grona graczy, decydując się na zwiększenie obciążenia serwera o dodatkowe 25%. Ponadto od teraz beta obejmuje również dodatkowe regiony - w tym kraje Ameryki Łacińskiej, Brazylię i Koreę.

Dotychczasowe działania Riot Games okazały się na tyle skuteczne, że w zeszłym tygodniu Valorant pobił rekord Fortnite z 1,7 mln równoległych widzów. Przy okazji sytuacja wzbudziła kontrowersje wśród społeczności graczy - część streamerów umieściła informację o dropach w tytułach swoich transmisji, pomimo że nie miała możliwości rozprowadzania kluczy.

Teraz gracze, którzy liczą na zdobycie kodów beta do Valorant, muszą po prostu zajrzeć na Twitch i wybrać dowolną transmisję Valorant. Dropy są przydzielane całkowicie losowo. Warto również podkreślić, że pomimo rozszerzenia liczby kanałów na których można zdobyć klucz, planowana pula nie została powiększona. Oznacza to, że dotychczas zdobycie kodu było łatwiejsze, o ile odwiedziliśmy odpowiedni kanał.

Zobacz również: Twitch wprowadza nowe zasady i kończy z roznegliżowanymi streamerkami

A może pora na nowe słuchawki? Zobacz jak tanie mogą być SteelSeries-y


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: