Vampire Diarrhea - gra na poniedziałek

Vampire Diarrhea czyli spora dawka dobrego, aczkolwiek nieco specyficznego, humoru zamknięta we wciągającej grze dnia. Celem rozgrywki jest doprowadzenie nieszczęśliwego wampira do toalety. Być może nie brzmi to zbyt epicko, jednak z pewnością nie jest proste. Co więcej, dostarcza sporo zabawy i... satysfakcji.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Sonic World Chaos

Pacman Advance

Chess Mess

Zobacz wszystkie gry dnia!

Vampire Diarrhea to dość oryginalna gra zręcznościowa, w której będziemy mieli okazję posmakować nieco... toaletowego poczucia humoru, dosłownie i w przenośni. Oto właśnie przejmujemy kontrolę nam pewnym sympatycznym wampirem. Nasz krwiopijca zbyt łakomie korzystał jednak z pożywienia dostępnego w pobliskiej wiosce i dlatego też cierpi obecnie na wstydliwe problemy natury gastrycznej. Zadaniem gracza jest doprowadzenie wampira do toalety. Niestety, by się tam dostać trzeba jeszcze posiadać papier toaletowy, który można nabyć za diamenty - zbierz je wszystkie, by przejść do następnego poziomu.

Vampire Diarrhea nie zajmuje dużej ilości na dysku. Co więcej, tytuł ten nie musi być także instalowany - wystarczy jedynie pobrać i uruchomić plik EXE. Warto także zaznaczyć, że Vampire Diarrhea pod względem graficznym prezentuje się naprawdę dobrze - rysunkowa, zabawna grafika dodaje tej produkcji klimatu.

Zapraszamy do pobrania Vampire Diarrhea