Vanguard: Saga of Heroes w sprzedaży

Sony Online Entertainment oraz Sigil Games poinformowały, że na rynek trafiła ich najnowsza gra MMOcRPG, czyli Vanguard: Saga of Heroes. Tytuł jest dostępny na rynku amerykańskim i europejskim.

Vanguard: Saga of Heroes w sprzedaży

Vanguard: Saga of Heroes to klasyczne MMOcRPG cechujące się olbrzymią przestrzenią rozgrywki, ogromną ilością zadań i questów, a przede wszystkim, masą krążących po świecie gry potworów, które czekają aż znajdzie się śmiałek, który je ubije.

Co ciekawe, choć zabawa w Vanguard nastawiona jest głównie na walkę, to autorzy zapewniają, że umożliwili graczom alternatywną drogę przechodzenia gry. Można przykładowo zająć się handlem, rzemiosłem, albo dyplomacją. Jest co robić, bo tytuł oferuje aż trzy kontynenty, 19 grywalnych ras i 15 profesji. Nareszcie koniec z wyborem "mag, złodziej, kapłan czy wojownik?".

Vanguard: Saga of Heroes można kupić w klasycznym pudełku (choć tytuł w Polsce jak na razie nie znalazł wydawcy), lub też ściągnąć za pośrednictwem specjalnej witryny. Więcej informacji na oficjalnej stronie.