Vedia V19- nowy muzyczny grajek

Pod koniec roku 2007, VEDIA S.A. zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży małego, multimedialnego grajka w atrakcyjnej cenie. Teraz wiadomo już, że będzie nim VEDIA V19. To drugi odtwarzacz, który VEDIA przejmie po zmianie marki z VTec. Odtwarzacz ten znany był wcześniej jako VTec PRO MP640.

V19 zaprojektowany został w technologii DualCore czyli mikrokontroler (Telechips TCC770) posiada wydzielony wzmacniacz słuchawkowy w tym wypadku firmy Wolfson (WM8750S). Zastosowanie odzianego codeca dźwięku pozwala wydobyć wszystko co najlepsze ze słuchanego utworu. Odtwarzacz radzi sobie bez problemu z MP3, WMA, Ogg Vorbis a także bezstratnym formatem FLAC. Dodatkowym atutem jest aż 40mW mocy wyjściowej, czyli po 20mW na kanał.

VEDIA V19 pozwala także na przeglądanie plików graficznych (JPEG, GIF, BMP), czytanie plików TXT z polskimi znakami oraz na oglądanie filmów AVI z przekonwertowanych plików. Posiada radio (z nagrywaniem do MP3), funkcje dyktafonu oraz możliwość nagrywania poprzez port line-in. Nawigacja po menu odbywa się poprzez joya i dwa przyciski funkcyjne. Wszystkie te funkcje zamknięte są w małej obudowie ważącej zaledwie 43 gramy wraz z akumulatorem.

Odtwarzacz dostępny będzie w trzech wersjach pojemnościowych: 2GB (229 zł), 4GB (279 zł), 8GB (369 zł). Vedia znana jest z produktów charakteryzujących się dobrą jakością brzmienia i wszystko wskazuje na to, że V19 również pod tym względem będzie dobrym wyborem za rozsądne pieniądze. Co istotne będzie sprzedawany z słuchawkami Vedia SRS-200, które zdobyły uznanie wielu uzytkowników z uwagi na przystepną cenę jak i dobrą jakość brzmienia. Odtwarzacz posiada dwuletnią gwarancję w całości realizowaną na terenie Polski. W sprzedaży można spodziewać się go w połowie marca.

Więcej informacji o innych odtwarzaczach VEDIA na stronie www.vedia.pl

Vedia V19- nowy muzyczny grajek

Vedia V19

Poniżej skrócona specyfikacja techniczna VEDIA V19:

Wielkość: 73.5 x 42.1 x 9.8 mm (szerokość x wysokość x grubość)

Waga: 43 g. (z akumulatorem)

Wyświetlacz: 2,0 cala, 262.000 kolorów, 176x220 pix

Moc wyjściowa: 20mW na kanał, 92db

Radio FM, programowaniem stacji

Wbudowany akumulator ładowany przez USB lub ładowarkę

Pamięć wbudowana flash: 2GB, 4GB, 8GB

USB 2.0 High Speed

Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, WAV, Ogg Vorbis, FLAC

System polepszania brzmienia QBS, RBS oraz Stone 3D + 5 predefiniowanych EQ + dwa EQ użytkownika

Wyświetlanie plików tekstowych TXT z polskimi znakami