Vellum wydaje Designer Elements

Vellum Software przedstawiła Designer Elements, zróżnicowaną cenowo rodzinę produktów typu CAD/design, skierowaną do profesjonalnych użytkowników.

Nowa linia produktów Designer Elements firmy Vellum Software skierowana jest do profesjonalistów zajmujących się tworzeniem trójwymiarowych witryn WWW, zawartości do druku i materiałów dla audycji multimedialnych. Pakiet dostępny jest w wersjach dla Mac OS i Windows, a jego ceny (w zależności od wybranych elementów) wahają się od 345 GBP do 2,795 GBP. Linia Designer Elements składa się z programu Graphite do szkicowania obiektów 2D i 3D (cena 695 GBP+VAT), aplikacji Argon do modelowania obiektów 3D (695 GBP + VAT) oraz profesjonalnego narzędzia Xenon z zaawansowanymi opcjami modelowania 3D i zintegrowanymi funkcjami szkicowania 2D (1,995 GBP + VAT). Z kolei Cobalt to złożona aplikacja do projektowania i programowania oparta na technologiach wykorzystanych w programach Argon i Xenon kosztująca 2,795 GBP+VAT, a Neon służy do publikacji plików 3D i oferuje opcje bezpośredniego renderingu modeli 3D i animacji na potrzeby WWW (włącznie z formatem Shockwave 3D) i kosztuje 345 GBP + VAT.

'Rozszerzyliśmy możliwości naszej poprzedniej rodziny produktów włącznie z Vellum Solids oraz dodaliśmy nowe aplikacje jak np. czołowy teraz program Cobalt. Jednak niektórzy z naszych klientów nie potrzebują maksymalnej mocy naszych aplikacji - dla nich przeznaczone są np. Xenon i Argon. Uważamy, że taka zróżnicowana oferta pozwoli profesjonalnym projektantom wybrać narzędzie najodpowiedniejsze do wykonywania konkretnych zadań'.

http://www.vellum.co.uk


Zobacz również