Venom 2: Carnage - gdzie obejrzeć online?

Zastanawiacie się gdzie obejrzeć film Venom 2: Carnage online? Disney Plus, Netflix, a może HBO Max? My już wiemy.

"Venom 2: Carnage" to amerykański film akcji wyreżyserowany przez Andy'ego Serkisa. Scenariusz został napisany przez Kelly Marcel na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Jak nazwa wskazuje, tytuł ten jest kontynuacją filmu "Venom" z 2018 roku. Fabuła opowiada o dziennikarzu śledczym, który staje się nosicielem pozaziemskiego symbiontu dającego nadludzkie zdolności. W rolach głównych pojawiają się: Tom Hardy, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott, Stephen Graham oraz Woody Harrelson.

Venom 2

fot. materiały prasowe

Film "Venom 2: Carnage" miał swoją premierę kinową w Polsce w połowie października 2021 roku. Niektórzy fani wolą jednak oglądać produkcje za pomocą serwisów streamingowych. Pytanie więc brzmi, czy kontynuację wprost ze świata Marvela można zobaczyć na Disney Plus, Netflixie albo HBO Max?

Zobacz również:

  • Spider-Man 2 - kultowy "Candyman" wcieli się w Venoma. Posłuchaj, jak brzmi Tony Todd
  • HBO Max - premiery w tym tygodniu (20.06 - 26.06)

Venom 2: Carnage - gdzie obejrzeć online?

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że film "Venom 2: Carnage" będziecie mogli obejrzeć online za pośrednictwem HBO Max. Nowa usługa WarnerMedia, która jest dostępna w Polsce od 8 marca, zaoferuje nam dostęp do wszystkich najważniejszych produkcji wytwórni Sony Pictures, w tym Venom 2: Carnage. Potwierdzono już, że film Venom 2: Carnage zostanie udostępniony polskiej widowni dokładnie 24 czerwca 2022. Więcej informacji na temat HBO Max w Polsce znajdziecie tutaj.

Nie musicie jednak czekać na udostępnienie Venom 2: Carnage w HBO Max. Już teraz możecie obejrzeć film m.in. w: player.pl, google play oraz na You Tube. W player.pl za 48-godzinny dostęp do drugiej części Venoma zapłacicie 15 złotych. Google play wyceniło Venom 2: Carnage na 19 złotych za wypożyczenie oraz 74 złotych za kupno. W serwisie Filmy You Tube możecie z kolei wybrać 1 z 4 propozycji:

  • Venom 2: Carnage w standardowej jakości (wypożyczenie) - 19 zł
  • Venom 2: Carnage w standardowej jakości (kupno) - 74 zł
  • Venom 2: Carnage w wysokiej jakości (wypożyczenie) - 23 zł
  • Venom 2: Carnage w wysokiej jakości (kupno) - 85 zł