Venom 2: Carnage - gdzie obejrzeć online?

Wraz z oficjalną datą premiery filmu "Venom 2: Carnage" fani zastanawiają się, czy można go zobaczyć gdzieś indziej niż w kinie? Disney Plus, Netflix, a może HBO GO?

"Venom 2: Carnage" to amerykański film akcji wyreżyserowany przez Andy'ego Serkisa. Scenariusz został napisany przez Kelly Marcel na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Jak nazwa wskazuje, tytuł ten jest kontynuacją filmu "Venom" z 2018 roku. Fabuła opowiada o dziennikarzu śledczym, który staje się nosicielem pozaziemskiego symbiontu dającego nadludzkie zdolności. W rolach głównych pojawiają się: Tom Hardy, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott, Stephen Graham oraz Woody Harrelson.

Venom 2

fot. materiały prasowe

Na dzień dzisiejszy film "Venom 2: Carnage" miał swoją premierę kinową w Polsce w połowie października. Niektórzy fani wolą jednak oglądać produkcje za pomocą serwisów streamingowych. Pytanie więc brzmi, czy kontynuację wprost ze świata Marvela można zobaczyć na Disney Plus, Netflixie albo HBO GO?

Zobacz również:

  • Netflix i Sony łączą siły! Uncharted i wiele innych produkcji trafi na platformę streamingową
  • Sony w końcu się zdecydowało! Premiera Venom 2: Carnage wcześniej niż zakładano!

Niestety, nie. Nie ma oficjalnej informacji, by producenci filmu Venom 2 mieli w ogóle w planach dystrybucję tytułu online. Póki co najbardziej prawdopodobna plotka podaje, że w ciągu najbliższego roku produkcja pojawi się na Netflixie. Alternatywną opcją będzie kupienie filmu w wersji fizycznej na przykład na Amazonie lub w innym sklepie partnerskim.