Viber - darmowe rozmowy i wiadomości tekstowe

Viber - aplikacja doskonale znana z iPhone'ów, trafia (wreszcie) na Androida. Jest ona całkowicie darmowym VoIP, który umożliwia wykonywanie połączeń oraz wysyłanie wiadomości tekstowych. Wszystko oczywiście bezpłatnie.

Aplikacja Viber od paru miesięcy dostępna jest dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS. Teraz przyszedł czas także na Androida. Dzięki niej możemy wykonywać darmowe połączenia do osób, które tak jak my, mają zainstalowanego Vibera.

Viber - darmowe rozmowy i wiadomości tekstowe

Viber - teraz także na Androida

Viber tym się różni od pozostałych VoIP, że nie trzeba się w nim rejestrować. Wystarczy tylko i wyłącznie nasz numer telefonu. Jedyne co musimy zrobić to zainstalować aplikację. Kiedy to zrobimy, zauważymy, którzy z naszych znajomych z niej korzystają. Wtedy już będziemy mogli rozmawiać za darmo z przyjaciółmi na całym świecie.

Zobacz również:

  • Jak zainstalować aplikację WhatsApp na iPada?
  • Jak korzystać z tego samego konta WhatsApp na dwóch telefonach?

Oczywiście im więcej osób, które znamy, jest zarejestrowanych w serwisie, tym mamy większe możliwości wykonywania połączeń oraz wysyłania SMS'ów. Viber jest całkowicie darmową aplikacją oraz nie ma żadnych reklam. Można go pobrać z oficjalnej strony producenta.

Poniżej zamieszczamy oficjalną prezentację Vibera w wersji na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android.

Aktualizacja: pojawiła się nowa wersja komunikatora Viber, która obsługuje lokalizację, wysyłanie zdjęć oraz urządzenia działające pod kontrolą Androida ICS.