Vice City również na PC

Podczas konferencji poświęconej wynikom finansowym za ubiegły kwartał Take Two zdradziło szereg szczegółów dotyczących planów wydawniczych na rok 2003 i 2004.

Ogromny sukces konsolowej wersji GTA: Vice City sprawił, że wydawca ostatecznie zdecydował się na wprowadzenie na początku 2003 roku gry w wersji na PC. Ponadto wśród zapowiedzianych na przyszły rok produkcji na PC znalazły się m.in.: Railroad Tycoon III, Serious Sam 2 oraz Hidden & Dangerous 2. Natomiast wśród gier przeznaczonych na konsole PS2 i Xbox znalazły się m.in. Mafia, The Great Escape oraz Manhunt.

Na rok 2004 (w okresie od 1.11.2003 do 31.10.2004-Take Two rozpoczyna rok rozliczeniowy w listopadzie), zapowiedziano kontynuacje Max Payne 2, nową grę z serii Grand Theft Auto oraz kontynuację State of Emergency. Przedstawiciele firmy nie zdradzili informacji dotyczących premiery gry Duke Nukem Forever, której Take Two jest wydawcą, zapewnili jednak, że informacje na ten temat pojawią się nie później niż na 90 dni przed datą premiery.


Zobacz również