Victor Vran w planie wydawniczym CDP.pl

Firma CDP.pl ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego dołączyła nadchodząca gra Victor Vran od studia Haemimont Games. Będzie ona dostępna w edycji pudełkowej i cyfrowej w polskiej wersji językowej z napisami.

Victor Vran jest izometryczną fabularną grą akcji z szerokim wyborem broni, strojów, demonicznych mocy i kart przeznaczenia. Została stworzona przez doświadczonych developerów ze studia Haemimont Games odpowiedzialnych m.in. za takie pozycje, jak Tropico 5 czy Omerta: City of Gangsters. Tytuł ten był dostępny w Steam Early Access, a popularny serwis Rock, Paper, Shotgun napisał o nim, że jest to "ta gra action RPG, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę".

Victor Vran w planie wydawniczym CDP.pl

Staw czoło dziesiątkom przeciwników atakujących ze wszystkich stron i rozpraw się z nimi za pomocą zabójczych umiejętności! W grze Victor Vran to ty wybierasz styl rozgrywki. Stwórz swoją własną wersję Victora dzięki szerokiej ofercie broni, potężnych strojów, spektakularnych demonicznych mocy i kart przeznaczenia. Niszcz hordy paskudnych potworów i rozpraw się ze sprytnymi bossami za pomocą specjalnych technik i broni. Nie musisz jednak wykańczać demonów w pojedynkę - dołącz do znajomych online i wspólnie odkrywajcie mroczny świat w trybie kooperacji.

Victor Vran w planie wydawniczym CDP.pl

Najważniejsze cechy gry:

Widowiskowa akcja: atakuj przeciwników z góry, rób uniki i rozprawiaj się hordami potworów

Rozwój postaci: stwórz najlepszego łowcę potworów za pomocą broni, przedmiotów, strojów, kart przeznaczenia i demonicznych mocy

Zaproś znajomych na polowanie na potwory, walcz u boku graczy z całego świata i czytaj epitafia zabitych łowców

Standardowe i losowe przedmioty

Zróżnicowane zachowania potworów

Zmiana poziomu trudności za pomocą przeklętych przedmiotów

Wsparcie kontrolera Xbox

Premiera gry Victor Vran w polskiej wersji językowej (z napisami) została zaplanowana na 24 lipca 2015. Już teraz można złożyć zamówienie przedpremierowe na edycję pudełkową lub cyfrową w sklepie CDP.pl oraz w innych dobrych sklepach z grami.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: