Video blog na stronie Mercenaries 2

Mercenaries 2: World in Flames należy do ścisłej czołówki najbardziej oczekiwanych gier akcji przeznaczonych na konsole "nowej generacji" - w tym wypadku PlayStation 3 i Xbox 360. Na jego oficjalnej stronie właśnie wystartował specjalny video blog, dzięki któremu możecie znacznie wzbogacić swoją wiedzę na temat tytułu.

Video blog na stronie Mercenaries 2
Mercenaries 2: World in Flames to sequel jednej z najbardziej innowacyjnych gier video ostatnich lat. Jego realizacją zajmuje się Pandemic Studios. Ekipa do żółtodziobów nie należy - ma na koncie takie tytuły jak Full Spectrum Warrior, Star Wars: Battlefront II czy nieco starszy Battlezone.

Akcja gry osadzona jest w Wenezueli. Gracz, wcielając się w jednego z pięciu najemników, będzie wykonywał rozmaite zadania. Zabójstwa, wybuchy, pojedynki przy udziale pojazdów opancerzonych... A całość zapakowana we wspaniałą oprawę audiowizualną. Czy można marzyć o czymś więcej?

Jeżeli jesteście zainteresowani tytułem, powinniście zajrzeć na jego oficjalną stronę oraz w miejsce gdzie znajduje się opisany wcześniej video-blog.