Vidvox artystom

Firma Vidvox wydała mikser wideo VDMX QuickTime Mixer zaprojektowany z myślą o performerach, muzykach i producentach teatralnych.

Oparty na technologii QuickTime, softwarowy mikser wideo VDMX QuickTime Mixer firmy Vidvox, zaprojektowany został dla systemów Mac OS i pozwala miksować materiał wideo rejestrowany na żywo z plikami QuickTime zgromadzonymi na dysku komputera. Mikser VDMX działa w pełni programowo, bez potrzeby stosowania dodatków sprzętowych i jest narzędziem zaprojektowanym z myślą o twórcach cyfrowej sztuki, muzykach, producentach teatralnych i wszystkich zajmujących się tworzeniem i transmitowaniem multimedialnych audycji cyfrowych.

VDMX oferuje zestaw narzędzi do edycji materiału wideo umożliwiający przycinanie klatek filmu [cut], stosowanie efektu przenikania [crossfade], niezależne aplikowanie efektów specjalnych plikom pochodzącym z różnych źródeł w czasie rzeczywistym, regulację prędkości odtwarzania i miksowania, opję zapisu w pamięci RAM i na twardym dysku oraz dwa wejścia dla sygnału 'live video'. Tempo wszystkich operacji może być kontrolowane przez wewnętrzny synchronizator [master tap tempo] lub zewnętrzny zegar MIDI umożliwiający np. synchronizację transmisji 'djsetów'. VDMX QuickTime Mixer kosztuje 499 USD, a darmowa wersja demo jest dostępna do pobrania na stronie Vidvox.

www.vidvox.tv


Zobacz również