Vikings: Wolves of Midgard w Edycji Specjalnej i przedsprzedaży. Co zyskujemy?

Gra Vikings: Wolves of Midgard zapowiada się na solidną propozycję dla wielbicieli gatunku hack'n'slash, którym zaoferuje możliwość zagłębienia się w świat mitologii i historii wikingów. Zobacz, na co możesz liczyć kupując Edycję Limitowaną.


Vikings: Wolves of Midgard dla wielbicieli Diablo

Jeżeli uwielbiasz Diablo z pewnością zainteresuje cię najnowsza produkcja Kalypso, czyli Vikings: Wolves of Midgard. Akcja gry pozwoli ci zagłębić się w czasach Ragnaroku, czyli wielkiej wojny pomiędzy bogami i gigantami. Wydaje się, że mamy do czynienia z kawałem solidnego H&Sa (hack'n'slash).

Vikings: Wolves of Midgard z dodatkami

Ta oparta na mitologii i historii wikingów gra będzie miała premierę 24 marca. Zostało więc jeszcze nieco czasu aby zaryzykować i zamówić ją w przedsprzedaży z bonusem. Warto też sięgnąć po limitowaną Edycję Specjalną oferującą fajne dodatki.

Vikings: Wolves of Midgard - Limitowana Edycja Specjalna

Decydując się na Limitowaną Edycję Specjalną poza płytą z Vikings: Wolves of Midgard w pudełku znajdziesz trzy dodatki: dwustronny plakat formatu A2, cyfrowy soundtrack, który oferuje ścieżkę dźwiękową z różnorodną i klimatyczną muzyką symfoniczną oraz cyfrowy artbook z wieloma ilustracjami i malowidłami.

Vikings: Wolves of Midgard - bonus w przedsprzedaży

Dodatkowo korzystając z systemu przedsprzedaży możesz liczyć na bonus w postaci pakietu przeznaczonego dla twojego bohatera. Składa się on z:

  • wojowniczka: tatuaż, fryzura, emblemat klanowy i plemienna biżuteria
  • wojownik: tatuaż, fryzura, emblemat klanowy i nowa broda

Vikings: Wolves of Midgard - ile kosztuje?

Gra Vikings: Wolves of Midgard dostępna jest w Limitowanej Edycja Specjalnej na platformy PC, PS4 i Xbox One. Ceny na Cdp.pl przedstawiają się następująco:

  • 149,90 zł dla PC
  • 219,90 dla PlayStation 4 i Xbox One