Virgin Mobile Polska - nowy operator wirtualny gotowy do startu

Na polski rynek wchodzi nowy operator wirtualny - Virgin Mobile. Czy jego oferta jest interesująca? Przekonajcie się.

Wirtualny operator Virgin Mobile startuje na polskim rynku już od 8 sierpnia. Warto więc przyjrzeć się bliżej ofercie, którą dla nas przygotował.

Cennik Virgin Mobile Polska:

- minuta połączenia głosowego (naliczanie sekundowe) i wideo na numery Virgin Mobile Polska, krajowe numery stacjonarne, oraz do innych krajowych sieci komórkowych - 19 gr

- wiadomości tekstowe na numery Virgin Mobile Polska oraz do innych krajowych sieci komórkowych - 12 gr;

- wiadomości tekstowe na na numery sieci stacjonarnych - 50 gr

- wiadomości MMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych (MMS standardowy) oraz MMS na e-mail - 25 gr

- przesyłanie danych (naliczane łącznie dla danych wysyłanych i odbieranych) - 0,01 zł za każde 5 kB

Decydując się na ofertę Virgin Mobile można kupić zestaw startowy w cenie już od 8 złotych (całą kwotę można przeznaczyć na rozmowy i SMS-y), natomiast w późniejszym okresie korzystać z doładowań w kwocie 5, 10, 30, 50 100 i 150 złotych.

Początkowo nowi abonenci mogą ponadto liczyć na promocję "50 procent ekstra za doładowanie", co oznacza, że przy zasileniu konta np. za 10 złotych otrzymają bonus w postaci dodatkowych 5 złotych. Co ważne, dotyczy ona wszystkich sposobów i kwot doładowań.

Podsumowanie

Oferta nowego operatora wirtualnego wydaje się całkiem interesująca, lecz nie rzuca na kolana w porównaniu do dostępnych na naszym rynku ofert pre-paid. Posiada jednak kilka elementów, które mogą przyciągnąć klientów. Jednym z nich jest np. fakt, że doładowując konto już 5 złotymi możemy liczyć na okres ważności połączeń wychodzących/przychodzących sięgający aż 365/425 dni.