Virtual DJ 6 - konsola dla didżeja

Jeżeli chcesz zostać DJ-em będziesz potrzebował odpowiedniego sprzętu lub zastępującego go oprogramowania komputerowego. Idealnym programem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów jest Virtual DJ.

Virtual DJ 6 - konsola dla didżeja

Virtual DJ 6

Virtual DJ służy do miksowania cyfrowych plików muzycznych i teledysków. Program został zaprojektowany dla DJ-ów amatorów i profesjonalistów. Aplikacja została napisana w taki sposób, by całkowicie wyeliminować konieczność korzystania z dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Aby jednak nie ograniczać kręgu odbiorców narzędzie w wersji profesjonalnej potrafi współpracować z kontrolerami MIDI i różnymi interfejsami zewnętrznymi.

Miksowanie plików cyfrowych powoduje, że cała biblioteka muzyczna musi być zapisana w postaci cyfrowej. Do Virtual DJ-a zostały dołączone więc narzędzia do digitalizacji płyt winylowych i funkcje do przeniesienia na dysk zawartości płyt CD i DVD.

Zobacz również:

  • Biedronka szaleje! O tym sprzęcie od popularnej marki marzy każdy meloman i fan filmów

Oprogramowanie zostało wyposażone we wszystkie niezbędne do miksowania funkcje. Aplikacja automatycznie dopasowuje taktowanie i synchronizuje pętle. Obszerna biblioteka efektów zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wersja 6 Virtual DJ-a ma wbudowany nowy język skryptowy, który umożliwia tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych poleceń.

Narzędzie obsługuje także funkcję skórek co umożliwia dostosowanie wyglądu programu do potrzeb użytkownika.

Program ma kilka wersji językowych, ale nie ma śród niej polskiej. Najprostsza wersja programu to wydatek rzędu 50 dolarów, najbardziej zaawansowana kosztuje 300 dolarów.

Pobierz: Virtual DJ 6.0.4