Vista Beta 2 - Microsoft potwierdza opóźnienie

Przedstawiciele koncernu Microsoft oficjalnie poinformowali, że druga wersja beta systemu Windows Vista zostanie udostępniona użytkownikom dopiero w przyszłym roku (wcześniej zakładano, że nastąpi to na początku grudnia 2005 r.) - informuje serwis CNet.com.

Dokładnego terminu udostępnienia Vista beta 2 na razie nie podano - rzecznik koncernu mówi jednak, że zostanie ona przekazana testerom na początku 2006 r. Przedstawiciel Microsoftu zapewnił również, że opóźnienie prac nad drugą betą nie wpłynie na termin premiery finalnej wersji Windows Vista (oficjalne termin to "druga połowa 2006 r." - ostatnio pojawiły się sugestie, że następca Windows XP może być gotowy już na koniec sierpnia 2006 r.) .

Microsoft poinformował również, że w tym miesiącu nie zostanie udostępniona kolejna wersja CTP (Community Technology Preview) Visty - testerzy będą na nią musieli poczekać do końca grudnia.

Zobacz również:

  • Counter Strike 2 - beta testy. Jak się dostać?

Więcej informacji na temat systemu Windows Vista (do niedawna znanego pod roboczą nazwą Longhorn) znaleźć można w naszej sekcji tematycznej "Windows Vista - rewolucja w świecie Okien".


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: