Vista Manager 2.0.4 do pobrania

Ukazała się nowa wersja aplikacji Vista Manager, która służy do optymalizacji i usprawniania działania systemu Windows Vista. W wydaniu 2.0.4 zaktualizowano wchodzące w skład pakietu narzędzia.

Pobierz Vista Manager 2.0.4 z zasobów PCWorld.pl:

- Windows Vista 32-bit" data-status="http://programy.pcworld.pl/pc/programy/19766/Vista.Manager.2.0.4.32.bit.html">wersja na Windows Vista 32-bit

narzędzie systemowe

- wersja na Windows Vista 64-bit

Vista Manager to

pomagające zoptymalizować i nieco usprawnić najnowszy Windows Vista. Program wyświetla informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach; optymalizuje uruchamianie i zamykanie systemu, dzięki czemu skracany jest czas pomiędzy wydaniem polecenia a reakcją komputera. Ponadto w aplikacji znalazł się moduł czyszczący, który usuwa niepotrzebne pliki lub duplikaty, które zajmują miejsce na dysku twardym. Tradycyjnie producent przygotował moduł czyszczenia rejestru, który dba o prawidłowość skrótów, wpisów i automatycznie naprawia napotkane problemy. Dodatkowo optymalizuje rejestr poprzez prawidłowe ułożenie jego elementów (defragmentacja rejestru).

paski narzędzi

Użytkownicy mogą dostosować wygląd systemu według własnych upodobań zmieniając menu kontekstowe, pulpit, menu, , ustawienia powiadomień czy wreszczie automatyczną zmianę tapety. Ponadto Vista Manager daje dostęp do wielu ukrytych przed użytkownikiem ustawień związanych z bezpieczeństwem czy ustawieniami sieci.