Vivanco Component

Vivanco to producent akcesoriów audio-wideo, którego katalog wymiarami przypomina niejedną encyklopedię.

Vivanco to producent akcesoriów audio-wideo, którego katalog wymiarami przypomina niejedną encyklopedię.

Vivanco Component
Z flagowej serii, którą nazwano Home Theatre, wybraliśmy przewód komponentowy, który z pewnością zainteresuje posiadaczy projektorów. Nie tylko oni powinni jednak zwrócić na niego uwagę, bo potrójny kabel RCA nadaje się także jako interkonekt do analogowych połączeń audio.

Mimo niskiej ceny, kabel sprawia dobre wrażenie. Jego rdzeń jest wykonany z miedzi beztlenowej, która oprócz koszulki PCV jest dwukrotnie ekranowana. Wtyki są solidne, wykonane całkowicie z metalu. Wewnętrzny kołnierz złączy dla polepszenia kontaktu pokryto 24-karatowym złotem. Jako przewód komponentowy Vivanco sprawuje się przyzwoicie. W swojej cenie pozwala na uzyskanie całkiem ostrego i detalicznego obrazu. Kolory są dobrze nasycone, zdecydowanie lepiej niż w przypadku użycia cienkich bezfirmowych kabelków.

Warto także zwrócić uwagę na automatyczne zwiększenie głębi czerni, jaką projektor może reprodukować. W aplikacjach audio przewód wypada słabiej. Brzmienie jest wyostrzone na górze, a bas nieco przesadnie wyeksponowany.

Informacje

Typ potrójny kabel RCA

Cena 55 zł

Dystrybutor Vivanco Poland,http://www.vivanco.pl

Długość 0.5 m

Złącza metalowe, pozłacane wtyki