Vivo NEX 3 5G przyłapane w TENAA - w środku najnowszy Snapdragon 865

Chińczycy szykują kolejnego kolejnego flagowca z procesorem Qualcomm Snapdragon 865. Co zaoferuje Vivo NEX 3 5G.

Smartfon Vivo oznaczony numerem modelu V1950A został właśnie przyłapany w chińskiej agencji certyfikacyjnej TENAA. Dzięki wyciekowi dowiedzieliśmy się szczegółowych informacji na temat nadchodzącego smartfona.

Vivo NEX 3 5G przyłapane w TENAA - w środku najnowszy Snapdragon 865

Źródło: pcworld.com

To samo urządzenie pojawiło się wcześniej na liście 3C, co dodatkowo potwierdza rynkową premierę produktu w najbliższym czasie. Początkowo w sieci pojawiły się informacje, że chodzi o model iQOO 3 5G. Najnowsze wycieki wskazują, że Vivo zaprezentuje model NEX 3 5G.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez TENAA najnowszy smartfon od Vivo o oznaczeniu modelu V1950A charakteryzował się będzie następującymi wymiarami: 67,44 mm x 76,14 mm x 9,4 mm. Urządzenie ważyć będzie 214 gram.

Smartfon zaoferuje wyświetlacz o przekątnej 6,89 cala i rozdzielczości Full HD+ (2256 x 1080 pikseli). Będzie to panel wykonany w technologii AMOLED, w którym umieszczony zostanie optyczny czytnik linii papilarnych. Vivo NEX 3 5G będzie posiadał na pokładzie najnowszy, ośmiordzeniowy wysokowydajny procesor Qualcomm Snapdragon 865 o częstotliwości taktowania na poziomie 2,84 GHz.

Urządzenie dostępne będzie w dwóch wariantach - podstawowy zaoferuje 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Za dopłatą możliwy będzie zakup modelu z 256 GB wbudowanej pamięci masowej. Obie konfiguracje zaoferują użytkownikowi 8 GB pamięci operacyjnej. Niestety smartfon nie zaoferuje czytnika kart pamięci w formacie MicroSD.

Vivo NEX 3 5G przyłapane w TENAA - w środku najnowszy Snapdragon 865

Źródło: gizchina.com

Z tyłu w szklanych pleckach producent umieścił aparat główny składający się z trzech matryc. Główna zaoferuj rozdzielczość 64 MP i wykorzystywać będzie pomocnicze aparaty o rozdzielczości 13 Mp każdy. Z przodu znajdzie się 16 MP aparat do selfie umieszczony w wysuwanym module. Podobne rozwiązanie zastosowało Oppo w serii Reno i Huawei w modelu P Smart Z.

Vivo NEX 3 5G zaoferuje modem sieci 5G pracujący w standardzie SA i NSA, Wi-Fi oraz Bluetooth. Niestety zabraknie złącza słuchawkowego Jack. Smartfon pracować będzie pod kontrolą Androida 10.

Urządzenie zasilane będzie przy wykorzystaniu akumulatora o pojemności 4250 mAh i zaoferuje szybkie, 44 W ładowanie przewodowe.

Źródło: gizchina.com